Edit Content

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound

Slate’s Washington, 1707 L St. NW, Washington, D.C., 20036.

+012346789

example@gmail.com

Czarny Plecak Big Star Męska Codzienna Torba

Sprawdź produkt: Czarny Plecak Big Star Męska Codzienna Torba – zapoznaj się ze szczegółami. Sprawdź, czy produkt jest w promocji!

SKU: 7652-uniw Kategorie: , , , ,

Opis

Produkt: Czarny Plecak Big Star Męska Codzienna Torba

Informacje na temat produktu Czarny Plecak Big Star Męska Codzienna Torba:

Czarny plecak BIG STAR HH574106 Czarny to przewyborny model – pakowny, lecz nie obszerny. Komora główna plecaka została uszyta z wykwintnego materiału. Stonowaną kompozycję uzupełniają metalowe breloki z logo marki. Męski plecak BIG STAR HH574106 Czarny jest dostępny w ciemnym kolorze, stąd sprawdza się podczas codziennego użytkowania w pracy, szkole czy w podróży. Model posiada dwie komory z mniejszymi kieszeniami wewnętrznymi, dzięki czemu oddzielisz gadżety od drogocennych przedmiotów czy prowiantu. Czarny plecak BIG STAR HH574106 Czarny wyposażono w kieszenie boczne na napój oraz płaskie na przeznaczone na klucze i telefon. Męski plecak BIG STAR HH574106 Czarny oferuje solidne szelki, wygodne do regulowania w każdych okolicznościach. Czarny plecak BIG STAR HH574106 Czarny to rewelacyjny model o wszechstronnym zastosowaniu na różne okazje.

 

Dodatkowe informacje

Brand

Płeć

Kolor

Sklep