Edit Content

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound

Slate’s Washington, 1707 L St. NW, Washington, D.C., 20036.

+012346789

example@gmail.com

Czarna Mała Damska Torebka Na Łańcuszku Big Star

Sprawdź produkt: Czarna Mała Damska Torebka Na Łańcuszku Big Star – zapoznaj się ze szczegółami. Sprawdź, czy produkt jest w promocji!

SKU: 8010-uniw Kategorie: , , , ,

Opis

Produkt: Czarna Mała Damska Torebka Na Łańcuszku Big Star

Informacje na temat produktu Czarna Mała Damska Torebka Na Łańcuszku Big Star:

Czarna torba BIG STAR HH574264 Czarny to znakomity model nawet do wieczorowych stylizacji! Komora główna torebki została wykonana z pierwszorzędnego materiału. Foremna kompozycja, ze względu na urozmaicone wyposażenie, może pełnić również funkcję portfela. Damska torba BIG STAR HH574264 Czarny to propozycja na co dzień z myślą kobietach w każdym wieku. Czarna torba BIG STAR HH574264 Czarny posiada 1 komorę główną na portfel czy telefon, jak również dwie kieszenie na drobiazgi. Damską torbę BIG STAR HH574264 Czarny wyposażono w subtelny łańcuszek, dzięki czemu wykorzystasz ją nie tylko do sportowych zestawień. Czarna torba BIG STAR HH574264 Czarny to apetyczny model, który nie pomieści wielu przedmiotów, ale przykuje uwagę otoczenia.

 

Dodatkowe informacje

Brand

Płeć

Kolor

Sklep