Edit Content

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound

Slate’s Washington, 1707 L St. NW, Washington, D.C., 20036.

+012346789

example@gmail.com

Białe Sneakersy Big Star Modne Buty Damskie

Sprawdź produkt: Białe Sneakersy Big Star Modne Buty Damskie – zapoznaj się ze szczegółami. Sprawdź, czy produkt jest w promocji!

Opis

Produkt: Białe Sneakersy Big Star Modne Buty Damskie

Informacje na temat produktu Białe Sneakersy Big Star Modne Buty Damskie:

Białe sneakersy BIG STAR JJ274A142 Biały/Czarny/Złoty to pociągające obuwie z kultową już skarpetą. Ponętna cholewka została uformowana z dobrego gatunkowo materiału. Elastyczna kompozycja nie krępuje ruchu stopy, gwarantując miękkość i perfekcyjne dopasowanie do tęgości. Wnętrze z materiału troszczy się o prawidłową amortyzację. Damskie sneakersy BIG STAR JJ274A142 Biały/Czarny/Złoty to przyciągające oko buty z nowoczesnym nadrukiem, które założysz do ulubionych szortów lub klasycznych dżinsów. Białe sneakersy BIG STAR JJ274A142 Biały/Czarny/Złoty opierają się na szlachetnej podeszwie z tworzywa, które zachowuje elastyczność na wszelakim podłożu. Damskie sneakersy BIG STAR JJ274A142 Biały/Czarny/Złoty to obuwie wsuwane.

 

Dodatkowe informacje

Brand

Płeć

Kolor

Sklep